Meist

Me oleme kaks sõbrannat, Aire ja Änn. Meid ühendab see, et me oleme ka emad.
 
Ännile meeldib poja sünnipäevalauale meisterdada eriti silmapaistvaid näkse. Nende loomiseks tuleb osta aga suur hulk kõige mitmekesisemaid toiduaineid, millest osa jääb kasutamata ja seisma. Säilivusaja lõppemisel tuleb need ained hiljem ära visata. Änn on kõige rohkem ära visanud toiduvärve. See on talle alati probleemina tundunud, kuna tühi kulutamine ei ole mõistlik.
 
Aire tütar käib juba koolis, on iseseisev ja meisterdamishimuline. Koroona-aja kodune õppimiseaeg nõuab aga ka vaheldust. Laps püüab leida meelt lahutavaid tegevusi, kuid jääb vahel hätta.
Lastella
Nii tekkis meil mõte luua “Tee ise maiustusi!” komplektid, mille abil saavad lapsed üksi või koos vanematega midagi neid kõnetavat meisterdada.
 
Neis komplektides on olemas kõik täpselt õiges koguses nii, et laps ja täiskasvanu saavad tööga kohe pihta alata. Komplektid sobivad kooliealisele lapsele iseseisvaks tegutsemiseks ning eelkooliealistele mudilastele koos vanematega meisterdamiseks.
 
Need komplektid annavad perele võimaluse haarata laps kaasa tema enda sünnipäevalaua ettevalmistustöödesse. Või võtta ette näkside meisterdamine koos külalistega ükskõik millisel tähtpäeval. Kas suure ettevõtte perepäeval või kodusel pidžaamapeol enne filmide vaatamist ja voodisse pugemist.
 
Samuti sobivad komplektid sünnipäevakingiks või külla mineku kingiks. Tihti on nii, et erinevaid mänguasju on lastel palju ja väga raske on leida kinki, mis lihtsalt nurka seisma ei jääks. Näiteks kummikommide tegemine on lastele põnev ja kummikommide vormi on võimalik ka muul moel kasutada (jääkuubikud, šokolaadikommid). Seega vahvat tegevust jätkub kauemaks.
 
Komplektide koostamisel on meie eesmärk luua võimalikult puhas ja looduslik toode. Just selline, mida oma lastele oleme nõus tegevusteks ja hiljem ka söömiseks andma.

Meie tegemistest saad lugeda Tartu Postimehest:
Kummikarud ja -saurused valmivad ka kõige pisemate käte all

Aire käis rääkimas Lastella sünnist ja meie ettevõtmistest
Kristi Saare Lisatulu podcastis
.

Kuulake ka!

Meie tooteid leiad veel: